Kezdőoldal > Termékcsoportok > Hálózatépítési szerelvény > Szerelt kábel > Szerelt optikai kábel
vissza az előző oldalra
 
 
Termékek szűrése:
Gyártó szűrés:
Találatok száma: 67  Megjelenített elemek száma  
  Kép
Termék neve
Gyártó
Ár
Kosárba, készlet  

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM2 FC/UPC - ST/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM2 LC/UPC - LC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM2 LC/UPC - SC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-LCSCMM50DX2
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM2 LC/UPC - ST/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-LCSTMM50DX2
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM2 SC/UPC - SC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-SCSCMM50DX2
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM2 SC/UPC - ST/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-SCSTMM50DX2
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM2 ST/UPC - ST/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-STSTMM50DX2
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - LC/UPC - 15,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
10 000 HUF + Áfa
12 700 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - LC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-LCLCMMOM3DX2
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - LC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - LC/UPC - 3,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
5 000 HUF + Áfa
6 350 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - LC/UPC - 60,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
15 000 HUF + Áfa
19 050 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - SC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - SC/UPC - 20,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - ST/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-LCSTMMOM3DX2
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 SC/UPC - SC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 SC/UPC - ST/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 62,5/125 ST/UPC - ST/UPC - 5,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-STSTMM625DX2
Gyártó: Fibrain
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM SX 50/125 OM2 FC/UPC - SC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
2 000 HUF + Áfa
2 540 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM SX 50/125 OM2 SC/UPC - SC/UPC - 1,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
2 000 HUF + Áfa
2 540 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel SM DX E2000/APC - E2000/APC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
12 000 HUF + Áfa
15 240 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX E2000/APC - E2000/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
12 000 HUF + Áfa
15 240 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel SM DX E2000/APC - LC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-E2ALCSMDX2
Gyártó: Fibrain
10 000 HUF + Áfa
12 700 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX E2000/APC - SC/APC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-E2ASCASMDX2
Gyártó: Fibrain
10 000 HUF + Áfa
12 700 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX E2000/APC - SC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-E2ASCSMDX2
Gyártó: Fibrain
10 000 HUF + Áfa
12 700 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel SM DX E2000/UPC - E2000/UPC - 1,5m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX E2000/UPC - E2000/UPC - 15m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX FC/APC - LC/UPC - 3,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
3 277 HUF + Áfa
4 162 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel SM DX FC/UPC - FC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-FCFCSMDX2M
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel SM DX FC/UPC - LC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel SM DX FC/UPC - SC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX FC/UPC - ST/UPC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel SM DX LC/APC - SC/APC - 1,5m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX LC/UPC - LC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-LCLCSMDX2M
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX LC/UPC - SC/APC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX LC/UPC - SC/UPC - 1,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-LCSCSMDX1M
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX LC/UPC - SC/UPC - 1,5m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM DX LC/UPC - SC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-LCSCSMDX2M
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel SM DX SC/UPC - SC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-SCSCSMDX2
Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel SM SX E2000/APC - E2000/APC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-E2AE2ASMSX2
Gyártó: Fibrain
6 000 HUF + Áfa
7 620 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM SX E2000/APC - E2000/APC - 3,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-E2AE2ASMSX2
Gyártó: Fibrain
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM SX E2000/APC - LC/APC - 15,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM SX E2000/APC - LC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-E2ALCSMSX2
Gyártó: Fibrain
5 000 HUF + Áfa
6 350 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM SX E2000/APC - SC/APC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-E2ASCASMSX2
Gyártó: Fibrain
5 000 HUF + Áfa
6 350 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM SX E2000/UPC - LC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-E2PLCSMSX2
Gyártó: Fibrain
5 000 HUF + Áfa
6 350 HUF
 
db
Készletről (1 nap)

optikai patchkábel SM SX E2000/UPC - SC/APC - 1,5m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM SX E2000/UPC - SC/APC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
5 000 HUF + Áfa
6 350 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM SX FC/APC -SC/APC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
2 000 HUF + Áfa
2 540 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM SX FC/UPC - FC/UPC - 2,0m (Fibrain)

Cikkszám: FOCPC-FCFCSMSX2M
Gyártó: Fibrain
2 000 HUF + Áfa
2 540 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel SM SX FC/UPC - SC/APC - 2,0m (Fibrain)

Gyártó: Fibrain
2 000 HUF + Áfa
2 540 HUF
 
Rendelhető
Találatok száma: 67  Megjelenített elemek száma