Kezdőoldal > Termékcsoportok > Optikai patch kábelek
vissza az előző oldalra
 
 
Termékek szűrése:
Gyártó szűrés:
Találatok száma: 5  Megjelenített elemek száma  
  Kép
Termék neve
Gyártó
Ár
Kosárba, készlet  

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM2 FC/UPC - LC/UPC - 2,0m

Gyártó: nincs
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM2 FC/UPC - LC/UPC - 5,0m

Gyártó: nincs
- + Áfa
-
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - LC/UPC - 2,0m

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
7 nap

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - SC/UPC - 2,0m

Gyártó: Fibrain
4 000 HUF + Áfa
5 080 HUF
 
Rendelhető

optikai patchkábel MM DX 50/125 OM3 LC/UPC - SC/UPC - 20,0m

Gyártó: Fibrain
- + Áfa
-
 
Rendelhető
Találatok száma: 5  Megjelenített elemek száma